Ted İstanbul Koleji Spor Kulübü


HABER / DUYURU / FAALİYET
DATÇA YELKEN KAMPI

Değerli Velimiz,

Yelken dünyamıza hoş geldiniz. TED İstanbul Koleji Spor Kulübü & Ana Yelken işbirliği ile gerçekleştirilecek “Datça Yelken Kampı” kayıtları başladı.

TED İstanbul Koleji Spor Kulübü olarak Ana Yelken ile yıllara dayanan ve birlikte geliştirdiğimiz programlar ile sayısız çocuk ve gence yelkeni bir yaşam biçimi olarak kazandırdığımız ayrıca bu gençlerden performans sporcusu olmak isteyenlerin de büyük başarılar elde ettiği bir birlikteliğimiz bulunmaktadır.

2008 yılında Ana Yelken okullarında yelkene başlaya TED İstanbul Koleji öğrencisi “Yaşar Doğa Arıbaş” 2012 yılında Avusturya yapılan Laser 4.7 Avrupa şampiyonasında 35 ülkeden 220 katılımcı arasında birinci olarak “Avrupa şampiyonu” ünvanını kazanmıştır. Doğa bununla da kalmayıp farklı tekne sınıflarında profesyonel olarak yelken yaşantısına devam etmekte, sporcu kişiliği ve yelken becerisi ile Türk Yelkenciliğinin geleceğinde söz sahibi olacak bir yelkenci olarak görülmektedir. 2013 yılında Bilgi Üniversitesi’nin ilkini düzenlediği Bilgi Cup13 Yelken Yarışlarında ise Doğa’nın Kaptanlığındaki TED İstanbul Koleji Yelken takımımız 18 lise arasında 1.olmuş ödül olarak Bilgi Üniversitesinden eğitim bursu kazanmışlardır.

Çocuklar ister bir doğa sporu olarak, rekreatif amaçlı yelken yapsınlar isterse performans sporcusu olsunlar yelken sporu; onları farklı kılmada, analitik düşünce becerilerini geliştirmede, sosyal olarak farklılaştırmada, çevre bilincinin gelişmesinde ve en önemlisi kötülüklerden uzak güvenli ortamlarda büyümeleri için en uygun spor disiplinidir.

Bu yaz çocuğunuza geleceği armağan edin, “Yelken Hayatını Değiştirsin
Ana Yelken; üç lokasyonda faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük yelken eğitim kurumudur. "Datça Yelken Kampı” yelkenin bir kişisel gelişim programı olarak uygulandığı, ICF - International Camping Fellowship standartlarında hizmet veren ve Türkiye’deki “tek” ICD - International Camp Director sertifikalı yöneticilere sahip yelken kampıdır.

Datça’da "sadece" yelken kampı olarak kullanılan merkezimizde konaklama, eğitim ve yemek gibi hizmetlerin tamamı profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Kampımızın 2014 yılı dönemlerinden hazırlanan videomuzu https://vimeo.com/111916440 linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kampımız hakkında detaylı bilgilere ve kamp takvimine web sayfamız üzerinden http://www.anayelken.com.tr/datca-yelken-kampi/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra sizden ricamız web sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz ve ayrıca bu e-postanın da ekinde olan kayıt ve sağlık formunu, 2015 yılı yazında gerçekleşecek 9 dönemimizden çocuğunuzun katılmasını düşündüğünüz dönemi de işaretleyerek bize 0216 346 10 16 numaralı faksımıza ya da iletisim@anayelken.com.tr adresine ulaştırmanız. Kayıt formunun tarafımıza ulaşmasının ardından ön kaydınız yapılacak, ödeme prosedürünün tamamlanması ile kaydınız kesinleşecektir. Kamp ücretimize herşey dahil, uçak bileti ekstradır. Ayrıca kayıt formunuz bize ulaştığında size ilgili kamp döneminin sefer / rezervasyon bilgilerini iletiyor olacağız, acentemiz üzerinden bilet bir telefon ile temin edilebilir.

Son aşamada ise size kafile buluşma noktası / saati ile birlikte iletişim kanallarına ve çocuğunuzun yanında getirmesi gereken eşyalara kadar çok detaylı bir bilgilendirme içeren Yelken Ailem Kamp Notları’nı göndereceğiz.

Bilgilerinize sunar, çocuğunuzun geleceği için yaptığınız bu yatırım ve vizyonunuz için teşekkür ederiz.


TÜM BAŞLIKLAR