Ted İstanbul Koleji Spor Kulübü


HABER / DUYURU / FAALİYET
SPORUN YENİ YILDIZLARI TED’DEN ÇIKACAK

TED İstanbul Koleji Spor Kulübü ve Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle

“MULTI SPORTS ACADEMY”

Basketbol – Voleybol – Futbol – Judo – Jimnastik


MULTI SPORTS ACADEMY

2001 yılından bugüne, 12 farklı dalda spor eğitimi olanağı sunan TED İstanbul Kolejliler Spor Kulübü, hafta sonu spor okullarında Multi Sports Academy konseptini 27 senelik uluslararası deneyime sahip Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle öğrencilere sunuyor.

Geleceğin Yıldızları, kuruluşundan bugüne çocukların fiziksel yönden gelişmeye, yeteneklerinin ortaya çıkmaya ve tercihlerinin şekillenmeye başladığı 5-16 yaş grubuna yönelik olarak çalışmalarını sürdürüyor. Multi Sports Academy, 5-16 yaş grubu sporculara, seçkin antrenörler ve örnek koçlar eşliğinde spor yapma ve yeteneklerini geliştirme imkanı sunuyor.


BİR BAKIşTA MULTI SPORTS ACADEMY

• 5-16 yaş grubu için Beykoz’da benzersiz bir hafta sonu spor programı

• TED İstanbul Koleji'nin Beykoz'da yeşillikler içindeki harika kampüsü

• TED İstanbul Kolejliler Spor Kulübü denetimi ve 27 yıllık Geleceğin Yıldızları deneyimi ve uzmanlığı

• 5 farklı spor dalı: Basketbol – Voleybol – Futbol – Judo – Jimnastik

• Liderlik, iletişim ve takım ruhunu kapsayan özel çalışma modülleri

• Yıl boyu devam eden sporcu gelişimi izleme programı


Multi Sports Academy EKİBİ

Multi Sports Academy, TED İstanbul Kolejliler Spor Kulübünün branş eğitmenlerin de yer aldığı tecrübeli, genç ve dinamik kişilerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Geleceğin Yıldızları’nın 27 yılı aşan spor okulu birikimi sonucunda ortaya çıkan yönetim modelinde üst yönetimden, antrenörlere ve iletişime kadar herkesin görev tanımı bellidir ve uyum içinde çalışılır. Spor okullarında görev alan eğitmenler branşlarının uzmanı antrenörlerdir. Onlarla birlikte çalışan genç koçların tamamı ise sporla Geleceğin Yıldızları'nda tanışmış ve bu aile içinde büyümüş kişilerdir. Spor ve okul yaşantısını birlikte başarıyla yürüten ve ülkenin önde gelen üniversitelerine  devam eden genç Geleceğin Yıldızları koçları sporcuların gelişimindeki önemli etkenlerdendir.


LİDERLİK VE TAKIM OYUNU

Geleceğin liderlerinin yetişmesine katkıda bulunmak ve onların hem bulunacakları ortamları hem de Türkiye'yi yukarılara taşımaları Geleceğin Yıldızları'nın varoluş motivasyonudur. Bu nedenle, yaş grubu ne olursa olsun, sporcuların doğru iletişim ve liderlik becerileri geliştirmeleri temel hedeflerdendir.


Geleceğin Yıldızları, takımdaşlığı, profesyoneller tarafından geliştirilmiş onlarca takım oyunu sayesinde eğlenceli bir şekilde öğretiyor. Aynı yaş grubundaki belirli sayıda sporcudan ve onlarla birlikte olan koçlardan oluşan eğitim grupları, sporcuların “takımlarıyla” daha çok şey paylaşarak nitelikli dostluklar geliştirmelerine ortam hazırlıyor.SPORCU GELİşİMİ İZLEME PROGRAMI

Spor eğitiminin yanında sporcu - veli - antrenör arasında yıl boyu süren bir iletişim sistemi benimsenmiştir. Bu çerçevede spor okullarındaki sporcuların her yönüyle ve yakından izlenmesi için bir karne uygulaması, ayrıca yılda 3 kez yapılan ölçüm ve testlerle izlenen Sporcu Gelişimi İzleme Programı yürütülmektedir. Ayrıca, sporcular toplu olarak 1. Lig ve Avrupa Ligi maçlarına götürülmekte, konuk konuşmacılar ve düzenlenen çeşitli kampanyalarla toplumsal konulara daha duyarlı olmaları sağlanmaktadır.DÖNEMLER VE KAYIT

Multi Sports Academy basketbol, voleybol, futbol, judo, jimnastik çalışmaları 17 Eylül 2016 - 28 Mayıs 2017 tarihler arasında faaliyet gösteriyor. Öğrenciler sezonluk kayıt olabiliyorlar.

TED İstanbul Koleji öğrencilerine özel, sezonluk ücret Basketbol ,Voleybol, Tenis için KDV dahil 3,650 TL, Futbol, Judo, Jimnastik için 2,700 TL ‘dir. Kayıt ücreti, kredi kartı ile tek çekimde veya havale yapılarak ödenebiliyor. Kardeşlere %5 ‘er indirim uygulanıyor.

Çocuklarını her branşta sınırlı kontenjanı olan Multi Sports Academy‘ye kayıt ettirmek isteyen aileler 0 216 345 81 00 no'lu danışma hattını arayabilir ya da hafta sonu günlerde TED İstanbul Koleji Spor Kulübü ofisindeki kayıt yetkilileri ile görüşebilirler.

MULTI SPORTS ACADEMY ÇALIşMA TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ...


TÜM BAŞLIKLAR